DOM W CENTRUM MIASTA
ATUTY:
– doskonała lokalizacja
– własny ogród z tarasem
– garaż w bryle budynku
– bliskość komunikacji
– pralnia
– brak PCC%
CHARAKTERYSTYKA:
Osiedle zlokalizowane w centrum miasta- Bartodzieje. Budynek w zabudowie szeregowej z 3 osobnymi lokalami. Do wyboru kupującego 2 propozycje układu, strona prawa lub lewa oraz wielkość działki – 167m2 i 109 m2. Do lipca 2025 zostanie oddany do użytkowania.
Segmenty w stanie deweloperskim z ogrzewaniem gazowym, podłogowym. Na zewnątrz w pełni wykończona elewacja, wykostkowany taras, ogrodzenie.
W skład nieruchomości wchodzi:
Parter- 58,20m2:
– Salon z aneksem kuchennym
– WC
– Pralnia
– Hol
– Schody
– Garaż- 15m2
I piętro- 55,73m2:
– Sypialnia z garderobą lub dwa osobne pokoje
– Pokój 2
– Pokój 3
– Łazienka
– Korytarz
Do oferowanego segmentu przynależy działka o powierzchni 167m2 z tarasem, ogród prawie 100m2. Segment środkowy ogród ok 35m2 – cena 1,1 mln.
LOKALIZACJA:
Bartodzieje – jedna z najbardziej pożądanych dzielnic w Bydgoszczy. Na terenie Bartodziejów znajduje się 9 ha terenów zieleni urządzonej. Głównym obszarem rekreacyjnym jest akwen Balaton, otoczony bulwarem oraz terenami zieleni. Dzielnica doskonale skomunikowana z centrum miasta, oferująca mnogość placówek edukacyjnych, sklepów, punktów gastronomii i innych usług.
Zapraszam na prezentację już dziś!
Polaszewska Weronika
PH678160