HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!
Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Gdańsku
przy ulicy Ofiar Grudnia 70′
ATUTY NIERUCHOMOSCI:
– dostępne od zaraz!
– księga wieczysta bez obciążeń!
– blisko Obwodnicy Trójmiasta!
– spokojna okolica!
– dookoła tereny zielone!
– nowoczesny budynek z windą!
– bogata infrastruktura handlowo-usługowa!
– funkcjonalny układ,
– ekspozycja zachodnia
– indywidualne miejsce postojowe
CHARAKTERYSTYKA:
Słoneczne mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 39,89 m2 znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku wybudowanym w 2021 roku na osiedlu wybudowanym przez cenionego dewelopera ROBYG. Blok w bardzo dobrym stanie wizualno- technicznym, wejście do klatki jest zabezpieczone domofonem. Klatka schodowa zadbana.
Mieszkanie składa się z:
– przedpokoju,
– słonecznego salonu z aneksem kuchennym wykonanym na zamówienie przez stolarza
– sypialni,
– łazienki
– balkonu.
Do lokalu przynależy miejsce postojowe dodatkowo płatne 20 000 zł.
Ogrzewanie oraz ciepła woda z miasta.
LOKALIZACJA:
Nieruchomość zlokalizowana w Gdańskiej dzielnicy Łostowice. W najbliższej okolicy szkoła podstawowa, Centrum Handlowe Kowale, Biedronka, Stokrotka, Żabka, siłownia/fitness, korty tenisowe, poczta, przychodnia, kościół. W bloku znajduje się sklep spożywczy, fryzjer i pizzeria.
Okolica dobrze skomunikowana- w bliskiej okolicy przystanki autobusowe. Dodatkowym atutem dla osób mobilnych, które poruszają się po całym Trójmieście jest lokalizacja blisko Obwodnicy oraz ważnego węzła komunikacyjnego.
Doskonała propozycja do zamieszkania, jak i pod wynajem.
Zapraszam na prezentację
Karolina Niewęgłowska
Nr oferty PH697657